KOLĘDA 2021 „INSTRUKCJA OBSŁUGI”

KOLĘDA 2021
w czasach zarazy

„INSTRUKCJA OBSŁUGI”

Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie, zwane „kolędą” nie będą miały tradycyjnej formy.
W poszczególne dni wierni wyznaczonych ulic parafii zaproszeni będą
na Mszę Świętą w kościele sprawowaną również w ich intencji.
Prosimy o przynoszenie w buteleczkach lub pojemnikach wody,
którą poświęcimy podczas liturgii.
Po Mszy Świętej będzie można zabrać tekst modlitwy kolędowej.
Ofiary zebrane podczas Mszy będą przeznaczone na potrzeby parafii.
Po powrocie do domu prosimy pokropić mieszkanie
odmawiając modlitwę błogosławieństwa domu i śpiewając kolędy.
Msze Święte Kolędowe rozpoczniemy we wtorek 5 stycznia 2021 roku.
Będą one sprawowane o godz. 18.00.
Natomiast każdego dnia o godz. 20.00 zapraszamy tych wszystkich,
których rytmy pracy i obowiązków uniemożliwiają przybycie na godz. 18.00,
na krótką liturgię kolędową „Kolędową Dwudziestkę” z modlitwą za rodziny,
poświęceniem wody i możliwością przyjęcia Komunii Świętej.

Sugerowany Plan Kolędy Parafialnej 2021

godz. 18.00 – Msza Święta
godz. 20.00 – „Kolędowa Dwudziestka” (dla tych, którzy nie mogą  przybyć na 18.00)
__________________________________________________________________

Data Ulica
05.01.2021
WTOREK
___________________________

T. Boya-Żeleńskiego 2

T. Boya-Żeleńskiego 6

___________________________

06.01.2021
ŚRODA
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
07.01.2021
CZWARTEK
___________________________

T. Boya-Żeleńskiego 8

T. Boya-Żeleńskiego 10

T. Boya-Żeleńskiego 12

T. Boya-Żeleńskiego 14

___________________________

08.01.2020
PIĄTEK
___________________________

T. Boya-Żeleńskiego 20

T. Boya-Żeleńskiego 22

Magnuszewska 3

Magnuszewska 5

___________________________

09.01.2021
SOBOTA
___________________________

T. Boya-Żeleńskiego 26

T. Boya-Żeleńskiego 28

T. Boya-Żeleńskiego 30

T. Boya-Żeleńskiego 32

T. Boya-Żeleńskiego 34

T. Boya-Żeleńskiego 36

___________________________

12.01.2020
WTOREK
___________________________

Wiosny Ludów 1

Wiosny Ludów 3

Wiosny Ludów 5

Wiosny Ludów 7

___________________________

13.01.2020
ŚRODA
___________________________

Wiosny Ludów 2

Wiosny Ludów 4

Wiosny Ludów 6

Wiosny Ludów 8

___________________________

14.01.2020
CZWARTEK
___________________________

Węgierska 1

Węgierska 3

Węgierska 5

Węgierska 7

___________________________

15.01.2020
PIĄTEK
___________________________

Przyjazna 1

Przyjazna 3

Przyjazna 5

___________________________

16.01.2021
SOBOTA
___________________________

Przyjazna 2

Przyjazna 4

Przyjazna 6

Przyjazna 7

___________________________

19.01.2020
WTOREK
___________________________

Komuny Paryskiej 1

Komuny Paryskiej 3

Komuny Paryskiej 5

Komuny Paryskiej 7

___________________________

20.01.2020
ŚRODA
___________________________

Komuny Paryskiej 2

Komuny Paryskiej 2a

Komuny Paryskiej 4

Komuny Paryskiej 6

Komuny Paryskiej 8

Komuny Paryskiej 11

___________________________

21.01.2020
CZWARTEK
___________________________

Glinki

Dąbrowa

___________________________

22.01.2020
PIĄTEK
___________________________

Podleśna

Łucka

Ostródzka

Dobrzyńska,

Wąbrzeska,

Golubska,

Jana Pawła II

Daleka

___________________________

23.01.2021
SOBOTA
___________________________

Rozłogi

Rupienica

Emilianowska

___________________________

26.01.2020
WTOREK
___________________________

Bagienna

Podmokła

Krecia

Radziejowska

Ruczaj

Rypińska

Gąsawska

Nieszawska

Wydmy

Płowiecka

___________________________

27.01.2021
ŚRODA
___________________________

Lubraniecka

Zielonogórska

Torfowa

Kętrzyńska

Jaśminowa

Aleksandrowska

___________________________

28.01.2021

CZWARTEK

___________________________

Cmentarna

___________________________

29.01.2021
PIĄTEK
___________________________

Norwida

Zelwerowicza

Bogusławskiego

Mogileńska

Gniewkowska

Wieniawskiego

Gajewskiego

Jaracza

Lentza

___________________________

30.01.2021
SOBOTA
___________________________

Trieblera

Morozowiczowej

Niziny

Janikowska

Szymborska

Pakoska

Barcińska

___________________________