Ramowy plan kolędy

Ramowy Plan Kolędy Parafialnej 2020. (wydruk)

Data Ulica
02.01.2020
CZWARTEK
1.  T.Boya-Żeleńskiego 6 nr 61-90
15.30 2 T.Boya-Żeleńskiego 6 nr 91-110
  3 T.Boya-Żeleńskiego 2 nr 1-30
  4.T.Boya-Żeleńskiego 2 nr 31-60
  5. Boya-Żeleńskiego 2 nr 61-90
  6. Boya-Żeleńskiego 2 nr 91-110
03.01.2020
PIĄTEK
1. T.Boya-Żeleńskiego 12
15.30 2. T.Boya-Żeleńskiego 20 nr 1-40
  3. T.Boya-Żeleńskiego 20 nr 41-70
  4. T.Boya-Żeleńskiego 6 nr 1-30
  5. T.Boya-Żeleńskiego 6 nr 31-60
  6. T.Boya-Żeleńskiego 22
04.01.2020
SOBOTA
1.Magnuszewska 3
13.00 2.Magnuszewska 5
  3.T.Boya-Żeleńskiego 14
  4.T.Boya-Żeleńskiego 8
  5. T.Boya-Żeleńskiego 10
  6. T.Boya-Żeleńskiego 32 nr 11-40
07.01.2020
WTOREK
1.T.Boya-Żeleńskiego 36 nr 1-20
15.30 2.T.Boya-Żeleńskiego 36 nr 21-40
  3.T.Boya-Żeleńskiego 30 nr 21-40 oraz 32 nr1-10
  4. T.Boya-Żeleńskiego 28 nr 1-30
  5.T.Boya-Żeleńskiego 28 nr 31-40 oraz 30 nr1-20
  6. Wiosny Ludów 1
08.01.2020
ŚRODA
1.Wiosny Ludów 3
15.30 2.Wiosny Ludów 5
  3.Wiosny Ludów 7
  4. Wiosny Ludów 2 nr 1-30 oraz 2a
  5. Wiosny Ludów 2 nr 31-60
  6. Wiosny Ludów 8 nr 21-50
9.01.2020
CZWARTEK
1. Wiosny Ludów 8 nr 51-80
15.30 2. Wiosny Ludów 4 nr 1-30
  3. Wiosny Ludów 4 nr 31-60
  4. Wiosny Ludów 4 nr 61-80 oraz 6 nr 1-10
  5. Wiosny Ludów 6 nr 11- 40
10.01.2020

PIĄTEK

1.Wiosny Ludów 6 nr 41-70
15.30 2.Wiosny Ludów 6 nr 71-80 oraz 8 nr 1-20
  3. Węgierska 5 nr 11-40
  4. Węgierska 5 nr 41-70
  5. Węgierska 5 nr 71-80 oraz 7 nr 1-10 oraz nr 11
11.01.2020

SOBOTA

1. Węgierska 7 nr 11-40
13.00 2. Węgierska 7 nr 41-80
  3. Węgierska 1 nr 1 – 40
  4. Węgierska 1 nr 41-80
  5. Węgierska 3 nr 1-30
13.01.2020

PONIEDZIAŁEK

1. Węgierska 3 nr 31-60
15.30 2. Węgierska 3 nr 61-80 oraz 5 nr 1-10
  3. Przyjazna 2
  4.Przyjazna 1 nr 61-80 oraz 3 nr 1-10
  5. Przyjazna 5 nr 51-80
14.01.2020

WTOREK

1. Przyjazna 7 nr 1-30
15.30 2. Przyjazna 4
  3. Przyjazna 6
  4.Przyjazna 3 nr 11-40
  5. Przyjazna 3 nr 41-70
15.01.2020

ŚRODA

1. Przyjazna 3 nr 71-80 oraz 5 nr 1-20
15.30 2. Przyjazna 5 nr 21-50
  3. Komuny Paryskiej 2A
  4. Komuny Paryskiej 2
  5. Komuny Paryskiej 4
16.01.2020

CZWARTEK

1. Przyjazna 1 nr 1-30
15.30 2.T.Boya-Żeleńskiego 26 nr 1-40 (blok wojskowy)
  3. T.Boya-Żeleńskiego 34 nr 1-40 (blok wojskowy)
  4. Przyjazna 1 nr 31-60
  5. Przyjazna 7 nr 31-60
17.01.2020

PIĄTEK

1. Przyjazna 7 nr 61-80
15.30 2. Komuny Paryskiej 11 nr 1-40
  3. Komuny Paryskiej 11 nr 41-80
  4. Komuny Paryskiej 11 nr 81-110 oraz dom nr 9
  5. Komuny Paryskiej 7 nr 61-80 oraz 5 nr 1-10
18.01.2020

SOBOTA

1. Komuny Paryskiej 5 nr 11-40
13.00 2. Komuny Paryskiej 5 nr 41-70
  3. Komuny Paryskiej 6
  4. Komuny Paryskiej 5 nr 71-80 oraz 3 nr 1-20  
  5. Komuny Paryskiej 3 nr 21-50  
20.01.2020

PONIEDZIAŁEK

1. Komuny Paryskiej 3 nr 51-80  
15.30 2. Komuny Paryskiej 7 nr 1-30  
  3. Komuny Paryskiej 7 nr 31-60  
  4. Komuny Paryskiej 8  
21.01.2020

WTOREK

1. Glinki 32A  
15.30 2. Glinki 32B  
  3. Glinki 32C  
  4. Glinki 32D  
22.01.2020

ŚRODA

1. Komuny Paryskiej 1 nr 1-30  
15.30 2. Komuny Paryskiej 1 nr 31-60  
  3. Komuny Paryskiej 1 nr 61-80  
  4. Dąbrowa 15 nr 1-45  
23.01.2020

CZWARTEK

1. Dąbrowa 15 nr 46-78  
15.30 2. Dąbrowa 15 nr 80-124  
  3. Dąbrowa 17A nr 1-29  
  4. Podleśna  
24.01.2020

PIĄTEK

1. Dąbrowa 17C  
15.30 2. Łucka i Ostródzka  
  3. Zielonogórska i Emilianowska  
  4. Dąbrowa 17  
25.01.2020

SOBOTA

1.    Dobrzyńska, Wąbrzeska, Golubska, JP II

I Daleka

 
13.00 2. Rozłogi 1A-19  
  3. Rozłogi 21-65  
  4. Rozłogi 84-48 i 67-83  
27.01.2020

PONIEDZIAŁEK

1. Dąbrowa 17A- nr 30-68  
15.30 2. Dąbrowa 17A – nr 69-96 i 17B  
  3. Dąbrowa –domki jednorodzinne od strony lasu  
  4. Bagienna i Podmokła  
  5. Krecia i Radziejowska  
28.01.2020

WTOREK

1. Ruczaj i Rypińska  
15.30 2. Aleksandrowska i Lubraniecka  
  3. Gąsawska, Nieszawska, Wydmy i Płowiecka  
  4. Gniewkowska  
  5.Gniewkowska  
29.01.2020

ŚRODA

1. Wieniawskiego  
15.30 2. Norwida  
  3. Rupienica, Kętrzyńska, Jaśminowa i Torfowa  
  4. Cmentarna nr nieparzyste 1-15  
  5. Cmentarna nr nieparzyste 17-43A  
30.01.2020

CZWARTEK

1. Cmentarna nr parzyste 4-38  
15.30 2. Cmentarna nr parzyste 40-82  
  3. Cmentarna 87-130 (nr parzyste i nieparzyste)  
  4. Glinki – domki jednorodzinne (od Cmentarnej)  
31.01.2020

PIĄTEK

1. Glinki- domki jednorodzinne (od Dabrowa)  
15.30 2. Trieblera i Morozowiczowej  
  3. Zelwerowicza  
  4. Bogusławskiego  
  5. Mogileńska (od Cmentarnej) 1-7 i 60 34  
1.02.2020

SOBOTA

1. Mogileńska (od Gniewkowskiej) 2-34  
13.00 2. Gajewskiego i Jaracza  
  3. Niziny, Janikowska, Szymborska, Pakoska  
  4. Lenca i Barcińska  
3.02.2020

PONIEDZIAŁEK

1. Zaległe kolędy  
15.30 2. Zaległe kolędy  

-Plan kolędy może ulec zmianie (potwierdzenie lub zmiana planu będzie ogłaszana w niedzielę poprzedzającą kolędowe odwiedziny

-Osoby, którym termin wizyty duszpasterskiej nie odpowiada mogą umówić się na inny termin – po zakończeniu Kolędy.