Intencje mszalne

Intencje Mszalne

XXIX Niedziela Zwykła

20 października

NIEDZIELA MISYJNA

7:30– Edward (8rocz.) i Stefania Majcher

9:00+Irena (2 rocznica), Anna, Wincenty Pilarek

10:30 – W intencjach parafian i dobrodziejów

11:45+Alfons Brygman.

13:00+ Zdzisław Ryżowicz (4 rocz.) i zmarli z rodziny

17:30- Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Kazimierz Jędrzejewski (4 rocz.), Władysława i Jan Misiak

Poniedziałek

21 października

MIESIAC MISYJNY

7:00 – W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

9:00 +Zbigniew Nietz (miesiąc po śmierci)

17:30- Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00-Z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla Haliny

Wtorek

22 października

MIESIAC MISYJNY

7:00 1. -W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

2. +Barbara Nowacka (20 rocz.)

9:00 +Mieczysław Luzak

17:30 – Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Eugeniusz Koźlinka (2rocz.)

Środa

23 października MIESIAC MISYJNY

7:00-W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

9:00 +Zdzisław Zarębski

17:30 – Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Janina Kruk(25 rocz.) i zm. z rodziny

Czwartek

24 października

MIESIAC MISYJNY

7:00 -W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

9:00 +Jan (1 rocz.) i zm. rodziców

17:30 – Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Zofia Giesek

Piątek

25 października

MIESIAC MISYJNY

7:00 -W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

9:00 -Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błog. dla Urszuli i Zbigniewa i całej rodziny

17:30 – Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 + Bogdan Szczepanek (3 rocznica) i zmarli z rodziny.

Sobota

26 października

MIESIAC MISYJNY

7:00 – W int. misji i misjonarzy Zgromadzenia Ducha Świętego.

9:00 + Dziękczynno-błag. z ok. 45 rocznicy S.M. Teresy i Ryszarda Mrotków

17:30 – Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Jerzy Kruger, rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

XXX Niedziela Zwykła

27 października

Rocznica Poświęcenia Własnego Koscioła

7:30– w int. parafian, dobrodziejów i budowniczych naszej świątyni

9:00+Zm.rodzice, bracia: Szczepan i Bernard (3 rocz.) Wróblewscy oraz Genowefa Biskup

10:30 -Dziękczynno –błagalna w int.  rodziny Gielec

11:45+Krystyna i Jerzy Ferszt, Konstanty i Irena Jaworscy i rodzice z ob. str.

13:00+ +Zmarli z rodziny Jankowskich i Karwackich

17:30- Maryjne nabożeństwo różańcowe

18:00 +Paweł Ulewski  (26 rocz.) i zm. z rodziny

W październiku  modlimy się z Ojcem Świętym Franciszkiem:
Aby tchnienie Ducha Świętego zrodziło nową misyjną ”wiosnę” w Kościele.